Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programları Yararlanıcıları, Türk Hava Yollarıyla %15 İndirim ve Toplam 40kg Bagaj Hakkı ile Uçuyor!

21 Kasım 2022 Pazartesi
Türkiye Ulusal Ajansı’ndan aldığınız hibeler kapsamında yapacağınız uçuşlarınızda ekstra indirim ve fırsatlardan yararlanabilmeniz için Türk Hava Yolları ile Türkiye Ulusal Ajansı arasında bir işbirliği protokolü imzalanmıştır.
 
Bu çerçevede, yararlanıcısı olduğunuz Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programları projeleri kapsamında Türk Hava Yolları ile gerçekleştireceğiniz yurt dışı uçuşlarınızda yakıt ve vergiler hariç net bilet fiyatı olan “baz ücret” üzerinden %15 oranında bilet indirimi hakkına sahip olabilirsiniz.
 
Kampanya, yurt dışına çıkış ve yurt dışından dönüş için kullanılacak iç aktarma uçuşları dâhil olmak üzere tüm biletleri kapsamaktadır. Çift yönlü ve tek yönlü bilet alımlarını içeren kampanyada, tek yönlü bilet alımlarınızda Türkiye’den yurt dışına gittiğiniz havalimanı ile yurt dışından Türkiye’ye döndüğünüz havalimanı birbirinden farklı olduğu durumlarda da aynı şekilde indirimler geçerlidir. Ayrıca, bu işbirliği çerçevesinde tüm uçuşlarınızda geçerli olmak üzere toplamda 40kg bagaj hakkı da elde edebilirsiniz.
 
İndirimli bilet alımı için sırasıyla şu adımlar takip edilmelidir:
1.Kurumsal Giriş: Yararlanıcılarımızın kampanyadan faydalanabilmeleri için öncelikle programın yürütücüsü olan kurum/kuruluş tarafından https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr adresi üzerinden hareketliliklere katılacak kişilere ait Ad, Soyad, TC Kimlik Numarası ve Katılacakları Projeye İlişkin Bilgilerinin kurumsal giriş yapılarak sisteme kaydedilmesi gerekmektedir. (Örneğin; yükseköğretim alanındaki hareketliliklerde üniversitelerimizin Erasmus Ofisleri bu işlemden sorumludurlar)
2.Bireysel Giriş: Bu kayıt yapıldıktan sonra ise bireysel olarak her bir yararlanıcımızın daha önce almış oldukları ve geçerli olan Miles&Smiles üyelik numaralarını yapmaları gerekmektedir. Bu aşamadan sonra, sistem tarafından her bir yararlanıcıya özel olacak şekilde THY promocode (indirim kodu) üretilecek ve kampanyadan faydalanmak için bu kod kullanılacaktır.
 
 
Lütfen inceleyiniz:
 
Teknik (sistem girişleri gibi) sorularınız için: destek@ua.gov.tr
Kampanyayla ilgili sorularınız için: thykampanya@ua.gov.tr