TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları

13 Nisan 2021 Salı

Değerli Öğrencilerimiz,

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından yürütülen 2224-A Yurt Dışı Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programı ve 2224-B Yurt İçi Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programı 2021 yılı 2. dönem çağrıları başvuruya açılmıştır. Başvurular, 30 Nisan 2021 saat 17:30’a kadar BİDEB Başvuru ve İzleme Sistemi (ebideb.tubitak.gov.tr<http://ebideb.tubitak.gov.tr/>) üzerinden alınacaktır.

Programların başvuru şartlarında yapılan değişiklikle birlikte lisans öğrencileri artık yurt içi ve yurt dışı etkinliklere katılmak için ilgili programlara başvuru yapabilecektir.

2224-A Yurt Dışı Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programı hakkında bilgi almak ve çağrı duyurusuna ulaşmak için tıklayınız<https://tubitak.gov.tr/tr/destekler/bilimsel-etkinlik/etkinliklere-katilma-destekleri/icerik-2224-a-yurt-disi-bilimsel-etkinliklere-katilimi-destekleme-programi>.

2224-B Yurt İçi Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programı hakkında bilgi almak ve çağrı duyurusuna ulaşmak için tıklayınız<https://tubitak.gov.tr/tr/destekler/bilimsel-etkinlik/etkinliklere-katilma-destekleri/icerik-2224-b-yurt-ici-bilimsel-etkinliklere-katilimi-destekleme-programi>.